WOG розширює присутність в інфраструктурних об’єктах

Автор ProTavel
wog-air

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і закладів громадського харчування WOG CAFE, відкрила нові заклади у форматі coffee point, які розташовані у міжнародних аеропортах Києва ім. І. Сікорського (Жуляни) та Одеси. Ексклюзивним партнером цих закладів виступає компанія Philip Morris.

Оператор вже має успішний досвід запуску і роботи WOG CAFE у цих аеропортах, а також у міжнародних терміналах аеропортів «Бориспіль» (Київ) та ім. Данила Галицького (Львів). Крім того, кафе представлені у 14 поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ «Укрзалізниці».

Новий WOG coffee point в аеропорту «Київ» розташований на першому поверсі пасажирського терміналу «А», і працює за графіком прильоту та відльоту рейсів. Загальна площа закладу 12 кв.м. У меню – фірмова кава, мафіни, фруктові та трав’яні чаї, прохолодні напої, різні снеки та сигарети.

WOG coffee point в аеропорту «Одеса» розташований на другому поверсі нового пасажирського терміналу і працює за графіком відповідно до розкладу авіарейсів. Загальна площа закладу 45 кв.м. У меню – фірмова кава, гарячі та прохолодні напої і багато різних снеків. Тут також можна купити сигарети.

В обох закладах весь асортимент можна придбати в форматі «to go», що дозволяє брати їжу і напої на борт літака. А також відтепер відвідувачі аеропорту мають можливість випити горнятко улюбленого напою ще до проходження митного контролю.

«Для нас основна цінність – комфорт клієнта. За роки роботи в аеропортах країни наші заклади довели свою успішність та популярність. Українці звикли до можливості замовити запашну каву, хот-дог чи сендвіч перед вильотом. І, відкликаючись на потреби й запити подорожуючих, враховуючи їх побажання, ми у партнерстві з компанією Philip Morris відкрили нові точки формату coffee point, в яких є можливість придбати не тільки страви та напої з меню кафе, але й інші товари. Сподіваємося, що нові заклади користуватимуться популярністю у кожного пасажира аеропортів», — розповідає Директор департаменту WOG CAFE за межами АЗК Ірина Соколовська.

Вам может быть интересно

Этот сайт использует cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, Вы даете свое согласие на работу с этими файлами. Принять Читать больше