МАУ запускають перші прямі рейси з Києва до Рас-ель-Хайм

Автор ProTavel

25 червня 2021 року жителі України зможуть літати до емірату Рас-ель-Хайма прямим рейсом. Рейс МАУ з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Міжнародного аеропорту Рас-ель-Хайма буде виконуватися двічі на тиждень.

Департамент з розвитку туризму емірату Рас-ель-Хайма (RAKTDA) повідомляє про стратегічне партнерство з національним перевізником «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), відкриваючи Рас-ель-Хайма як прямий напрямок для найбільшої європейської країни.

З 25 червня 2021 року міжнародний аеропорт Рас-ель-Хайма буде двічі на тиждень приймати рейси з Києва з перспективою збільшення частоти польотів в майбутньому. МАУ стане першою українською авіакомпанією, яка здійснюватиме прямі перельоти в Рас-ель-Хайма, і одним з головних стратегічних авіаційних партнерів для Емірату, який наразі динамічно розвивається.

Політ із Києва до міжнародного аеропорту Рас-ель-Хайма складає п’ять годин. Після прибуття усі гості Емірату проходять обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування в аеропорту Рас-ель-Хайма, крім того, перед поверненням додому, у туристів буде можливість пройти повторне безкоштовне тестування. Будучи першим в світі туристичним напрямом, який запропонував своїм гостям таку послугу, Рас-ель-Хайма став найкращим прикладом дотримання міжнародних протоколів безпеки. Зокрема, Рас-ель-Хайма отримав сертифікати безпеки як від «Бюро Верітас» (Bureau Veritas), — світового лідера в галузі інспекційної-сертифікаційних послуг, так і від Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC), що свідчить про безпеку подорожей до Емірату.

Завдяки початку здійснення прямих рейсів, Україна стає більш важливим ринком для туристичної галузі емірату Рас-ель-Хайма, а в умовах пандемії та закритих кордонів — це ковток свіжого повітря. Тепер пасажири МАУ зможуть побачити всю красу Рас-ель-Хайма та взяти участь у всіх пригодах, які представлені в Еміраті. Серед них і сафарі на джипах теракотовими дюнам в пустелі, і візит на єдину в Перській Затоці ферму з вирощування перлів (Suwaidi Pearls Farm), і пригодницький курс виживання в екстремальному таборі Беар Гріллс (Bear Grylls Explorer Camp), і захоплюючий політ на найдовшому в світі зіплайні (Jais Adventure Peak) над горою Джебель Джейс — найвищій вершині в ОАЕ.

Любителі пляжного відпочинку оцінять проживання в готелях Rixos, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, The Ritz Carlton і Hilton Hotels, багато з яких працюють за системою «все включено», і радують гостей спеціальними пропозиціями та акціями. Правила безпеки і соціальна дистанція діють у всіх готелях, де суворо стежать за дотриманням масочного режиму.

Гості Рас-ель-Хайма гідно оцінять 64 кілометри піщаних пляжів Емірату, а також його багату історію та культуру. Чотири місцевих пам’ятника архітектури, найвідоміші з яких — форт Дайя і село ловців перлів Аль-Джазіра-аль-Хамра, входять до списку кандидатів на всесвітню спадщину ЮНЕСКО.

Ракі Філліпс (Raki Phillips), генеральний директор Департаменту з розвитку туризму емірату Рас-ель-Хайма, зазначив:

«Україна — швидкозростаючий і важливий ринок для емірату Рас-ель-Хайма, і наше партнерство з Міжнародними авіалініями України — ще один крок в рамках стратегії збільшення туристичного потоку за рахунок налагодження прямого авіасполучення.

Наші відносини з МАУ особливі, оскільки це не лише друга комерційна авіакомпанія, яка летить у наш Емірат, але це також перша авіакомпанія з України та її національний перевізник.

Це ключовий крок у відновленні міжнародного туризму згідно з нашою широкою стратегією щодо вивчення нових маршрутів через основні, вторинні ринки та ринки, що розвиваються завдяки чартерним та регулярним рейсам.

«Ми запрошуємо гостей з України ознайомитися з автентичною арабською гостинністю та з унікальними можливостями Рас-ель-Хайма, де є все — пляж і пригоди, культура, шопінг і природа. Кожен мандрівник знайде в нашому Еміраті відпочинок на свій смак».

Євгеній Дихне, СЕО Міжнародних авіаліній України, додав:

«Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Департаментом з розвитку туризму емірату Рас-ель-Хайма для забезпечення доступу до унікального напрямку. Завдяки відкриттю прямого авіасполучення, мешканці Києва та інших міст України зможуть насолодитися унікальним відпочинком — розслабитися, ознайомитися з визначними пам’ятками, цікаво провести час. Ми плануємо збільшувати частоту польотів, враховуючи очікуваний нами високий рівень попиту, особливо в літні місяці».

Подолавши хвилі невизначеності, що накрили туристичний сектор в умовах пандемії, Рас-ель-Хайма змогла швидко відновитися та відкритися для міжнародного туризму. Безпека та благополуччя гостей залишаються пріоритетами Рас-ель-Хайма. Наслідуючи приклад Рас-ель-Хайма, що стала першим містом в світі, сертифікованим «Бюро Верітас» (Bureau Veritas) і Всесвітньою радою по туризму та подорожам (WTTC), всі 45 готелів Емірату також отримали сертифікати безпеки. Департамент з розвитку туризму емірату Рас-ель-Хайма співпрацює з усіма

Вам может быть интересно

Этот сайт использует cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, Вы даете свое согласие на работу с этими файлами. Принять Читать больше