У Стамбулі побудували новий круїзний порт «Галатапорт»

Автор ProTavel

Стамбул з квітня прийматиме лайнери у новозбудованому круїзному порту «Галатапорт», потенціал комплексу, збудованого за концепцією «місто в місті», 25 млн відвідувачів, 7 млн туристів і 1 млн пасажирів з круїзних лайнерів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган

«Галатапорт», як очікується, дасть прибутку 5 мільярдів доларів США лише в туристичний сектор, — це проєкт світового рівня з потенціалом 25 мільйонів відвідувачів, 7 мільйонів туристів та 1,5 мільйона круїзних пасажирів», — сказав Ердоган.

Він повідомив, що початок роботи заплановано на квітень попри пандемію, 200 круїзних лайнерів місткістю 350 тисяч пасажирів вже забронювали стоянку в цьому році.

Новий круїзний порт у Стамбулі визнано одним із найбільших у світі прибережних проєктів. «Галатапорт» поєднає в собі місця для розваг, музеї, відреставровані історичні об’єкти, мистецькі простори, магазини відомих світових брендів. Він обійшовся інвесторам в 1,7 мільярда доларів США.

Вам может быть интересно

Этот сайт использует cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, Вы даете свое согласие на работу с этими файлами. Принять Читать больше