Можливості побудови успішного бізнесу з ЕС (Болгарія)

Автор ProTavel
можливості_побудови

Запрошуємо до участі у серії з трьох практичних коучинг-вебінарів «Можливості побудови успішного бізнесу з ЕС (Болгарія) – як перетворити перешкоди на можливості», що відбудуться 9-11 березня 2021р. (11:00-12:30) під патронатом Палати Адвокатів м. Софія (САК) за підтримки Торгово-промислової палати України.

Презентація охопить інтереси крупного, середнього і малого бізнесу. В ході презентації Вам розкажуть про доступні заходи фінансової та адміністративної підтримки бізнесу, а також конкретні проекти.

Для проведення вебінару ми запросили болгарського експерта пана Віталія Студжинського, голову Палати Адвокатів м. Софія, адвокатів провідних болгарських юридичних фірм та вузькопрофільних юристів, які зможуть відповісти на всі питання потенційних інвесторів. У рамках вебінару експерт обговорить наступні теми:

 1. туризм і охорона здоров’я (відкриття приватних лікарень і санаторіїв, оформлення концесій на використання лікувальних мінеральних джерел, придбання і введення в експлуатацію готелів). 
 2. промисловість (перенесення в Болгарію складальних цехів з випуску продукції машинобудування, відкриття цехів з виробництва одягу і взуття для подальшого продажу в ЄС, питання оподаткування міжнародних угод з ПДВ і мита). 
 3. сільське господарство (питання експорту продуктів харчування, допомога в оформленні сезонних працівників та їх сімей тощо). 

Зокрема, будуть обговорюватись наступні питання:

 • заходи адміністративної та фінансової підтримки бізнесу;
 • можливість придбання в Болгарії за низькими цінами промислових приміщень для перенесення в Болгарію цехів із збірки продукції машинобудування з українських запчастин (зі збереженням основних виробничих потужностей в Україні) і подальшого експорту готової продукції, але вже як виробленої в ЄС;
 • покупки діючих багатопрофільних лікувальних закладів в Болгарії із збереженням робочого персоналу;
 • придбання за низькими цінами законсервованих медичних об’єктів з одночасним оформленням прав на родовища лікувальної мінеральної води (концесія) і можливістю організації бальнеолікування на базі клініки / стаціонару(можливе одночасне використання таких об’єктів також для соціальних проектів);
 • лікування громадян України (а також для комерційних цілей — лікування заможних жителів західної Європи);
 • можливість відкриття лікарень, повністю підпорядкованих внутрішнім медичним стандартам України та відрядження в них провідних медичних фахівців з України);
 • реалізації сільськогосподарських проектів по вирощуванню в Болгарії лікувальних трав і традиційних для України культур з подальшим експортом продукції в ЄС;
 • спрощені режими оформлення віз для сезонних робітників, зайнятих у сфері медицини, туризму та сільського господарства.

Вебінари можуть бути записані на відео, у разі приєднання до семінару учасник дає свою згоду на публікацію відео- та фотоматеріалів.

Вам может быть интересно

Этот сайт использует cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, Вы даете свое согласие на работу с этими файлами. Принять Читать больше